Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
w Kościanie

BIP
Nasza misja:

“Skuteczna pomoc, diagnoza i leczenie
przez wykwalifikowany personel medyczny,
z poszanowaniem praw pacjenta
i zasad racjonalnego działania.”

Konkurs Wielkopolski Lekarz z Sercem

     Z przyjemnością informuję o uruchomieniu II edycji Konkursu Wielkopolski Lekarz z Sercem im. Kazimierza Hołogi, który jest wspólnym projektem Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

     Celem tej inicjatywy jest uhonorowanie osób, które poprzez swoją postawę życiową oraz działalność pozazawodową, charytatywną i społeczną, niosą pomoc ludziom chorym i potrzebującym pomocy w kraju i za granicą. Stanowią wzór, inspirują do działania, promują wartości etyczne oraz prezentują postawę godną naśladowania.

     Patronem konkursu jest Kazimierz Hołoga, wywodzący się z Wielkopolski niezwykły lekarz z powołania, społecznik i filantrop, który w drugiej połowie XX wieku realizował i wcielał w życie ideały lekarza, bez reszty oddanego pacjentom.

     Nabór kandydatów do II edycji Konkursu w roku 2018 rozpoczął się 17 stycznia i potrwa do 28 lutego 2018 roku. Informacje i wzór karty zgłoszeniowej oraz logo konkursu można pobrać ze strony www.umww.pl z zakładki start » Urząd » Departamenty » Departament Zdrowia » Dokumenty do pobrania. Informacje o konkursie znajdują się również na stronie internetowej Wielkopolskiej Izby Lekarskiej: www.wił.org.pl w zakładce » aktualności » najnowsze aktualności.

Samodzielny Publiczny
Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie
ul. Szpitalna 7 64-000 Kościan
NIP: 698-15-78-284 REGON: 411051999
tel. 065/ 512 08 55, fax. 065/512 0707
punkt informacyjny 065/ 512 51 63
realizacjaStudio Fabryka